ZAWODY SPORTOWE „O kondycję bardzo dbamy – covidowi się nie damy!”

05/07/2021

W dniu 3 lipca br., na szkolnej sali gimnastycznej w Osielcu, odbyły się zawody sportowe pn.”O kondycję bardzo dbamy-covidowi się nie damy!” Organizatorem rozgrywek było Stowarzyszenie „Śleboda” z Osielca oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. Wzięły w nich udział drużyny z czterech sołectw gminy Jordanów: z Naprawy, Toporzyska, Wysokiej i Osielca.
Do wykonania miały dziesięć różnorodnych konkurencji sportowych. Po zaciętej walce i dogrywce pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Naprawy, drugie – drużyna z Toporzyska, a trzecie – z Wysokiej. Tuż poza podium uplasowała się drużyna z Osielca.
Wśród kibiców, swoją obecnością turniej zaszczycił Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia, radni gminni: Barbara Płanica, Adam Matejko i Ryszard Ordzowiały, członek Rady Sołeckiej w Osielcu Piotr Kaczmarczyk, a także rodzice i opiekunowie zawodników. Nad bezpieczeństwem zawodów czuwała obsługa medyczna osieleckiej OSP z naczelnikiem Łukaszem Kardasiem na czele.
Zawody zostały rozegrane jako projekt współfinansowany przez Urząd Gminy w Jordanowie w ramach zadania publicznego otwartego konkursu ofert z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w Gminie Jordanów w 2021 r. Fundatorem nagród było Stowarzyszenie „Śleboda” z Osielca.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla zawodników za udział w zawodach i piękną walkę, kibicom za doping, dyrektor szkoły Halinie Stec za możliwość organizacji zawodów w szkole, a panu Arkadiuszowi Motyce za pomoc w przygotowaniu.
Dziękujemy OSP Osielec za obsługę medyczną zawodów, a Pizzerii Staff z Osielca za pyszną pizzę.
Więcej zdjęć na profilu facebook Goksip Jordanów.