Wyniki XVII Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego

17/03/2022

W dniu 12 marca br., w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Naprawie, odbył się XVII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, którego głównym organizatorem był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Naprawie, a współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

W turnieju wzięło udział trzydziestu trzech zawodników z Naprawy, Osielca i Suchej Beskidzkiej. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwało jedenastu sędziów pod przewodnictwem sędziów głównych: Bogusława Gwiżdża i Adama Matejko.

Zawodnicy – podzieleni na kategorie „chłopcy” i „dziewczęta” –  rozegrali łącznie pięćdziesiąt cztery mecze.
W każdej kategorii i grupie pierwszych sześć miejsc nagrodzono dyplomem, natomiast miejsca od I do III pucharem i nagrodą rzeczową.

Fundatorami nagród, artykułów spożywczych i voucherów byli: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, Marzena i Zbigniew Folwarscy oraz Hurtownia Odzieży Karolina i Daniel Mirek z Naprawy. 


Wyniki XVII Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego:
Szkoła Podstawowa, klasy I – III „chłopcy”:
I miejsce – Bartosz Górka z Naprawy
II miejsce – Maksymilian Piaskowy z Naprawy
III miejsce – Adrian Jopek z Naprawy
IV miejsce 0 Wiktor Filarski z Naprawy

Szkoła Podstawowa, klasy IV – VI „chłopcy”:
I miejsce – Franciszek Wilczak z Naprawy
II miejsce – Paweł Kowalczyk z Naprawy
III miejsce – Dawid Ditmajer z Naprawy
IV miejsce  Marcin Kołodziejczyk z Naprawy
V miejsce – Mateusz Pustuła z Naprawy
VI Jakub Filarski z Naprawy

Szkoła Podstawowa, klasy IV – VI, „dziewczyny”:
I miejsce – Martyna Górka z Naprawy
II miejsce – Maja Irzyk z Naprawy
III miejsce – Aleksandra Halek z Naprawy
IV miejsce – Oliwia Marszałek z Naprawy
V miejsce – Małgorzata Drobny z Naprawy
VI miejsce – Gabriela Lichota z Naprawy

Szkoła Podstawowa, klasy VII – VIII „chłopcy”:
I miejsce – Radosław Tymański z Naprawy
II miejsce – Bartosz Kowalczyk z Naprawy
III miejsce – Damian Berger z Naprawy
IV miejsce – Kacper Paluch z Naprawy
V miejsce – Alan Chudy z Naprawy
VI – Karol Mirek z Naprawy

Szkoła Podstawowa. klasy VII – VIII, „dziewczyny”:
I miejsce – Edyta Duda z Naprawy
II miejsce – Alina Jankoś z Naprawy
III miejsce – Anna Mirek z Naprawy
IV miejsce – Julia Wilk z Naprawy
V miejsce – Oliwia Głuszek z Naprawy

 

 

 

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast