Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych

12/03/2022

W dniu 11 marca br., w Szkole Podstawowej w Wysokiej, odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

Wzięło w nim udział osiemnastu uczniów ze wszystkich szkół gminy Jordanów, a ich zmagania oceniały panie polonistki, nauczycielki jordanowskich szkół średnich: Dorota Szklana  i Barbara Kasza.

W kategorii klas 0 – II pierwsze miejsce zdobył Bartłomiej Ciapała z Toporzyska, drugie – Alicja Kowalcze z Naprawy, a trzecie – Milena Węglarz z Wysokiej. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Kinga Grzybek z Osielca.
W kategorii klas III – V pierwsze miejsce otrzymał Szymon Derela z Toporzyska, drugie – Anna Korabik z Łętowni, a trzecie – Anna Banik z Naprawy. W tej kategorii wyróżnienie otrzymała Milena Targosz z Osielca.
W kategorii klas VI – VIII zwyciężyła Anita Możdżeń z Wysokiej, a drugie miejsce zdobyła Wiktoria Ciapała z Toporzyska. Trzeciego miejsca nie przyznano.
Zdobywcy pierwszych i drugich miejsc w poszczególnych kategoriach będą reprezentować gminę Jordanów w powiatowych konkursach recytatorskich.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, które ufundował GOKSiP Jordanów.
Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim recytatorom za udział w konkursie.
Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie recytatorów, komisji oceniającej – za pracę, a dyrektorowi Stanisławowi Madoniowi – za możliwość zorganizowania tego konkursu w Szkole Podstawowej w Wysokiej oraz wszelką pomoc organizacyjną.
Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj: https://www.facebook.com/goksipjordanow