Nagrody dla twórców z gminy Jordanów

20/09/2023

W niedzielę (17.09.), w Suchej Beskidzkiej, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursach „Produkt Lokalny Podbabiogórza” i „Kultura i Folklor Podbabiogórza”. Oba te konkursy zorganizowała Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze” z prezes Danutą Kawą na czele.

Wśród laureatów znaleźli się twórcy z gminy Jordanów.
Pierwsze miejsce w konkursie „Produkt Lokalny Podbabiogórza” w kategorii bibułkarstwo zdobyła pani Małgorzata Kowalczyk – Mysza z Toporzyska, a trzecie miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Przebojowe Łętowianki” z Łętowni.

W tym samym konkursie w kategorii koronkarstwo trzecie miejsce przypadło w udziale pani Stefanii Barglik z Łętowni.

Z kolei w konkursie „Kultura i Folklor Podbabiogórza” wyróżnienie zdobyło Koło Gospodyń „Niezłe Ziółka” z Toporzyska.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!