„Łętowskie Kolędowanie” – koncert, który pozostanie w pamięci na długo

23/01/2023

W niedzielę (22.01.), w kościele parafialnym w Łętowni, odbył się koncert kolęd pod nazwą „Łętowskie Kolędowanie”. Wzięły w nim udział grupy artystyczne działające na terenie Łętowni, a więc Schola Parafialna „Canto Angelo”, Gminny Zespół Regionalny „Gronie”, KGW „Przebojowe Łętowianki” i Orkiestra Dęta OSP Łętownia.

Współorganizatorem koncertu, obok Orkiestry OSP Łętownia i Parafii w Łętowni, był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.
W czasie „Łętowskiego Kolędowania” można było usłyszeć zarówno znane polskie kolędy i pastorałki, jak również te prawie zapomniane. A wszystko w przepięknych aranżacjach przygotowanych przez kapelmistrza orkiestry OSP Michała Makucha, który czuwał nad całością koncertu.
Koncert dostarczył niesamowitych wzruszeń i już dziś wiadomo, że wpisze się na stałe do kalendarza wydarzeń kulturalnych naszej gminy.
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie dziękuje proboszczowi ks. Stefanowi Stypule za możliwość zorganizowania tego koncertu, Michałowi Makuchowa za całokształt pracy przy tym przedsięwzięciu, artystom za przepiękne wykonania, a publiczności za obecność.
DZIĘKUJEMY!!!