GRATULACJE DLA ZESPOŁU „GRONIE” Z ŁĘTOWNI

03/09/2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Gminny Zespół Regionalny „Gronie” z Łętowni zdobył III miejsce w konkursie „Kultura i Folklor Podbabiogórza” zorganizowanym przez LGD „Podbabiogórze”.
„Celem konkursu jest ochrona tradycji folkloru podbabiogórskiego, kultywowanie i poszanowanie dziedzictwa Podbabiogórza, zaszczepienie szacunku i umiłowania kultury ludowej, a także stworzenie możliwości artystycznej konfrontacji i wymiany doświadczeń”.
Zespół „Gronie” reprezentował gminę Jordanów i był jednym z 9 zespołów biorących udział w konkursie.
Występy zespołów, na podstawie nagrań zapisanych na przenośnych nośnikach, oceniła komisja w składzie: Dorota Majerczyk, Barbara Rosiek oraz Andrzej Peć.
Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi i prowadzącym zespół Reginie Wicher i Wojciechowi Kubasiakowi 😊, a jednocześnie dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie 😊
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku