GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR WÓJTA GMINY JORDANÓW

28/06/2021

Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, powrócił do kalendarza imprez Gminny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Jordanów.
W minioną niedzielę (27.06.) w Naprawie spotkało się dwanaście drużyn ze wszystkich sołectw gminy Jordanów, aby powalczyć o najwyższe trofea i nagrody rzeczowe.
Był pot i łzy, zacięta rywalizacja i ogromna radość z odniesionych sukcesów, a wszystko przy głośnym dopingu wiernych kibiców.
Po niezwykle emocjonującej walce, w kategorii klas I – III, pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Osielca, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Wysokiej, a na trzecim – drużyna z Toporzyska. Tuż za podium znalazła się drużyna z Naprawy.
W kategorii klas IV – VI mistrzowską drużyną została Wysoka, drugie miejsce zdobyli zawodnicy z Toporzyska, a trzecie – z Naprawy. Tym razem to drużyna z Osielca znalazła się poza podium.
W kategorii klas VII – VIII zwyciężyli zawodnicy z Osielca, drugie miejsce zajęła drużyna z Łętowni, trzecie – z Toporzyska, czwarte – z Naprawy.
Zawodnicy biorący udział w turnieju zaprezentowali niezwykły talent piłkarski, zaangażowanie i wolę walki, a więc wszystkie te cechy, których z utęsknieniem szukamy w kadrze narodowej. Mamy więc nadzieję, że w naszym turnieju wzięli udział przyszli kadrowicze, czego – z całego serca – im życzymy.
Drużyny walczyły o Puchar Wójta Gminy Jordanów, dyplomy, medale i nagrody rzeczowe ufundowane dzięki sponsorom, którymi byli: Stowarzyszenie „Śleboda” z Osielca, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocij w Jordanowie, „Niwa” Osielec oraz Urząd Gminy w Jordanowie.
Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie i Stowarzyszenie „Śleboda” z Osielca, a współorganizatorem Klub Sportowy „Unia” Naprawa. Organizatorzy dziękują: zawodnikom za udział w turnieju, KS „Unia” Naprawa – za pomoc w organizacji i pracę sędziów, Ochotniczej Straży Pożarnej w Naprawie – za obsługę medyczną, sponsorom – za nagrody, a kibicom za wspaniały doping.